Te grzejniki nie tylko ogrzeją, ale również ozdobią Twoje mieszkanie

0
1182

Funkcjonalny i efektowny wystrój domowych wnętrz jest w dzisiejszych czasach niekwestionowanym priorytetem. Każdy z nas chce wygodnie mieszkać, niezależnie od tego ile metrów kwadratowych ma dom lub mieszkanie. Podczas wyposażania swoich czterech kątów, musimy podjąć decyzję o tym, jak mają wyglądać grzejniki. Warto mieć świadomość, że obecnie proponowane modele kaloryferów mogą jednocześnie ogrzać pomieszczenie i stanowić atrakcyjny element dekoracyjny.

Dlaczego warto kupić grzejnik dekoracyjny?

Dlatego, że w końcu można cieszyć się widokiem grzejnika, a nie szukać sposobu na jego zakrycie. Starodawne kaloryfery charakteryzowały się sporymi gabarytami. Do tego po każdym okresie grzewczym wymagały odświeżenia. W ciągu dekady na każdym z nich zdążyło się uzbierać co najmniej kilka warstw farby. Dlatego niektórzy decydowali się na zabudowę kaloryferów. Takie obudowy z kolei ograniczały rozprzestrzenianie się ciepłego powietrza do mieszkania.

Obecnie można całkowicie zapomnieć o takich sytuacjach i traktować je jedynie jako zabawne anegdoty. Współczesne grzejniki są zdecydowanie lżejsze i subtelniejsze. Do tego mogą przybierać różne geometryczne kształty, przez co nadają pomieszczeniom charakteru. Godnym zaufania sprzedawcą grzejników jest sklep Dudik.pl. W asortymencie dostępny jest szeroki wybór grzejników centralnego ogrzewania. Z powodzeniem można tutaj znaleźć grzejnik o idealnej mocy i wyglądzie. Kaloryfery są trwałe i łatwe w instalacji. Katalog produktów podzielono na grzejniki łazienkowe i grzejniki pokojowe.

Grzejniki łazienkowe

Grzejniki łazienkowe pochodzące z oferty sklepu Dudik.pl, pasują zarówno do dużych pokoi kąpielowych, jak również łazienek znajdujących się w starym budownictwie i popularnych blokach mieszkalnych. Każda łazienka zasługuje bowiem na reprezentacyjny kaloryfer. Co ciekawe, grzejniki te można zamontować nawet w trudnodostępnych miejscach. Wystarczy dokładnie zmierzyć daną powierzchnię i znaleźć odpowiedni egzemplarz na stronie sprzedawcy.

Wachlarz produktów obejmuje:

  • grzejniki łazienkowe poziome,
  • grzejniki łazienkowe pionowe,
  • grzejniki łazienkowe dolne.

Nowoczesne grzejniki zapewniają komfort termiczny i pozwalają jednocześnie obniżyć rachunki za ogrzewanie. Ich efektywność jest bowiem nieporównywalnie wyższa od ich starych odpowiedników.

Gdy szukamy grzejnika do łazienki urządzonej w tradycyjny sposób, to powinniśmy rozpatrzyć zakup takich modeli grzejników łazienkowych jak: Europa, Funaki, Tryton, Mars lub Orion. Do nowoczesnych łazienek nadają się natomiast kolekcje: Aureus, Dublon, Endo, Goro, Harumi, Jowisz, Kwant, Masami, Meander, Restor lub Rodos.

Grzejniki pokojowe

Równie ciekawa jest oferta grzejników dedykowanych do instalacji w salonie, sypialni, pokoju gościnnym lub pokoju dziecięcym. Poszczególne kolekcje proponują różne warianty konstrukcyjne i kolorystyczne. Do wyboru są grzejniki w klasycznej bieli, srebrzystej satynie lub barwach dostępnych w ramach palety RAL.

Dużym zainteresowaniem cieszą się pokojowe grzejniki higieniczne, które efektownie się prezentują i jednocześnie są łatwe w utrzymaniu czystości. Do każdego elementu grzejnika można się bowiem dostać i oczyścić z kurzu. Nie posiadają niedostępnych zakamarków, w których gromadzą się bakterie, wirusy i grzyby. Kaloryfery higieniczne występują w wersji pionowej lub poziomej.