Metamorfoza mieszkania w 24h – co można zmienić?

0
2616

Marzy Ci się metamorfoza mieszkania, ale na samą myśl o remoncie tracisz humor? Wcale nie musisz planować gruntownego remontu, aby odmienić wnętrze, w którym przebywasz na co dzień. Czasem wystarczy kilka kosmetycznych zmian, aby Twoje mieszkanie nabrało zupełnie nowego charakteru i zachęcało do tego, aby w nim przebywać. Zobacz, w jak prosty sposób możesz odmienić mieszkanie w 24h bez dużych nakładów finansowych i pomocy fachowców.

Siła tkwi w dekoracjach

Jeśli chcesz odmienić styl swojego salonu lub sypialni, to na sam początek zacznij od dekoracji. Jeśli te, które kupiłeś jakiś czas temu, już Ci się nie podobają, to z łatwością możesz wymienić je na inne. Dodatki odgrywają bardzo ważną rolę w każdym pomieszczeniu i z ich pomocą możesz odmienić całe mieszkanie. Wystarczy, że zastanowisz się nad nowym stylem poszczególnych pomieszczeń i dopasujesz dekoracje, które będą do niego pasować. Czasem wystarczy wymiana ram obrazów lub zmiana koloru dekoracji. W tym sezonie bardzo modne jest łączenie srebra ze złotem, a także kolor roku Pantone, który ma barwę głębokiego granatu.

Tekstylia

Do zmiany wyglądu mieszkania wcale nie musisz angażować całej ekipy remontowej. Wystarczy, że odwiedzisz sklep z tekstyliami i kupisz nowe koce, poduszki, zasłony i pokrowce. To właśnie te elementy nadają styl każdemu pomieszczeniu. Za pomocą faktur, wzorów i kolorów możesz bardzo szybko zmienić wygląd swojego salonu, a także nadać bardziej przytulny charakter swojej sypialni. Postaw na ciekawe wzory i kolory, które ożywią przestrzeń. Zimą, gdy brakuje nam słońca, taka metamorfoza i tekstylia w odcieniu soczystej żółci lub zieleni mogą poprawić humor i dać namiastkę lata.

Grzejniki

Na Twoich ścianach dumnie piętrzą się zwykłe, białe grzejniki, które nic nie mówią o charakterze wnętrza? Żaden problem, wystarczy je wymienić i nadać zupełnie nowy styl kaloryferom w swoim mieszkaniu.

Grzejnik afro new i jego designerski wygląd powinien przypaść Ci do gustu i co najważniejsze sprawi, że pomieszczenie, w którym się znajdzie, nabierze charakteru.

Grzejnik https://mat-dom.pl/grzejniki-dekoracyjne/instal-projekt/afro-new/ dobrany do stylu pomieszczenia potrafi naprawdę je odmienić i to niewielkim kosztem. Jeśli więc nie chcesz inwestować pieniędzy w remont, a chcesz odświeżyć swoje wnętrza, to grzejnik afro new jest doskonałym kandydatem.

Oświetlenie

Metamorfoza mieszkania w jeden dzień jest też możliwa przy pomocy światła. Wystarczy, że wymienisz stare żarówki na te dekoracyjne i zainwestujesz pieniądze w modną lampę stojącą, która znajdzie się w salonie. Takie szczegóły również są ważne dla wnętrza.