Ogród marzeń – samodzielnie, czy z profesjonalistą?

Każdy mieszkaniec domu jednorodzinnego, który posiada do dyspozycji ogród lub chociaż niewielki kawałek zielonej przestrzeni z trawą, marzy, by to miejsce było jego ogrodem i azylem po ciężkim dniu pracy. Kończąc ciężki dzień, relaks w letni wieczór przy książce i lampce wina w otoczeniu przyrody, będzie z pewnością świetną regeneracją, chociaż nie da się uspokoić w miejscu, w którym panuje chaos, nieporządek i zaniedbanie.

 

Pierwszym i chyba najważniejszym elementem jest trawnik, ponieważ jeśli jest on zaniedbany, to można posiadać najwspanialsze kwiaty i przystrzyżone krzewy, a w dalszym ciągu nie będą one robić pozytywnego wrażenia. Przy niewielkich przestrzeniach, praca nie należy do ciężkich, ponieważ poświęcenie jednej godziny raz w tygodniu, pozwoli nie tylko skrócić długość trawnika, ale również zagrabić pozostałości. Czynność jest na tyle prosta, że nie trzeba przejmować się umiejętnościami i doświadczeniem, jednak im lepszy będzie sprzęt, tym wszystko przebiegnie szybciej i wygodniej – warto więc zainwestować w kosiarki Viking, które uznawane są za jedne z najlepszych na rynku.

 

Samodzielne korzenie z wykorzystaniem kosiarki Viking

Ok, postanowiliśmy, że zajmiemy się samodzielnie swoim ogrodem i wstępnie nie będziemy wzywać ogrodników do tak prostych czynności, jak koszenie trawy, a dodatkowo jesteśmy w stanie poświęcić godzinę w ciągu skali tygodnia, by spędzić ten czas aktywnie w ogrodzie. Otóż kosiarki Viking są produktem dla każdej grupy odbiorców, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wystarczy porównać dwa modele:

     Model ME 235

Elektryczna kosiarka, obsługująca w komfortowy sposób trawnik o powierzchni 300 m2, posiadająca kosz o pojemności 30 litrów. Doskonały model do niewielkich obiektów na przedmieściach, które nie wymagają dużej ilości pracy.

     Model ME 248

Dużo wydajniejszy model, ponieważ powierzchnia trawnika już może wynosić nawet 1200 m2 przy wygodnym użytkowaniu, a kosz wynosi 55 litrów.

     Model MB 756 YS

Produkt skierowany do profesjonalistów, ponieważ wydajność to granica 3000 m2, a kosz dysponuje 80l pojemności. Jest to bardzo satysfakcjonujący model dla zaawansowanych i wymagających ogrodników, którzy szukają najlepszego produkty dla siebie!

 

Gołym okiem widać, że kosiarki Viking to świetna alternatywa, niezależnie od powierzchni, przy której będą one stosowane i tego, jakie posiadamy doświadczenie z pielęgnacją ogrodu! Ciesz się wygodą pracy i wykonuj swoje obowiązki z przyjemnością – wtedy przestanie być to męczące.