Odetchnij świeżym powietrzem i zamieszkaj w luksusowej rezydencji pod Warszawą

Mieszkanie w centrum miasta wprawdzie oferuje nam znaczne korzyści, lecz pod wieloma względami nie może się równać z własną rezydencją zlokalizowaną na przedmieściach. Główną zaletą jest możliwość odetchnięcia od miejskiego zgiełku, będzie to ucieczka od szybkiego tempa życia – z którym spotkamy się żyjąc w centrum miasta.

Dlaczego świeże powietrze oraz kontakt z naturą jest tak ważny?

Mieszkając w osiedlu pod Warszawą ciężko jest nie zauważyć obecności czystszego powietrza. Nie spotkamy się tutaj z zapachem spalin, dużej ilości zanieczyszczeń, zjawisko smogu szybko stanie się nam obce. Zapewni nam to nie tylko komfort, lecz korzystnie wpływa na zdrowie. Wdychanie czystego powietrza zmniejsza ryzyko zachorowań na nowotwory, możliwość wystąpienia chorób układu krążenia oraz krążenia będzie minimalna. Zamiast tego odczujemy pozytywny skutek w postaci większej ilości sił witalnych. Obecność czystego powietrza będzie możliwa nie tylko poprzez mniejszą ilość pojazdów mechanicznych, ale również dzięki otaczającej osiedle naturze. Mieszkając w centrum mamy dostęp wyłącznie do ograniczonych obszarów z parkami – z których i tak słyszymy ruch uliczny. Przykładowo osiedle Ventana pod Warszawą jest w pełni otoczone przyrodą (po dokładne zapoznanie się z okolicą warto odwiedzić link: http://www.ventana.pl/osiedle/).

Przyroda pozwoli nam zmniejszyć poziom stresu, zapomnieć o problemach oraz wyciszyć się. Kontakt z naturą w szczególności jest ważny, jeżeli wychowujemy dzieci. Obcowanie z przyrodą będzie pozytywną odmianą przy natłoku z technologią oraz mediami, z którymi najmłodsi mają ogromną styczność.

Zaletą mieszkania w luksusowej rezydencji niedaleko centrum jest również cisza. Nie usłyszymy dźwięku silników spalinowych, klaksonów, ciągłych robót budowlanych – mających miejsce w miastach. Zamiast tego doświadczymy szumu drzew, pozdrowień sąsiadów, czy świerszczy w nocy. W cichej okolicy prawdopodobnie również trafimy na spokojnych oraz ustatkowanych sąsiadów. W efekcie możemy zapomnieć o imprezach za ścianą do późna lub dźwiękach remontów z samego rana. Wszyscy z otoczenia będą z pewnością szanować nasz spokój oraz komfort.

Podsumowując: mieszkanie w rezydencji pod Warszawą to cisza, spokój, czyste powietrze oraz obcowanie z naturą. W przypadku, jeżeli jest to dla nas atrakcyjna możliwość z pewnością warto poznać bliżej co oferują luksusowe domy w Walendowie. Po uzyskanie większej ilości informacji warto odwiedzić oficjalną stronę osiedla Ventana: http://www.ventana.pl/