Nowe mieszkania na sprzedaż w Poznaniu na Piątkowie

Boom na rynku mieszkań i nieruchomości w największych polskich miastach trwa w najlepsze. Mimo to, ceny mieszkań idą zazwyczaj w parze z ich jakością, przestronnością i świetnym usytuowaniem na mapie miasta. Poznaj wszystkie atuty nowych mieszkań na sprzedaż w Poznaniu na Piątkowie. Dowiedz się, dlaczego warto zamieszkać na północy Poznania, w sąsiedztwie Naramowic, Różanego Potoku i Moraska. Poznaj korzyści z zakupu nowego mieszkania właśnie w tej lokalizacji. Dowiedz się więcej i kup swoje mieszkanie, nim zrobią to inni! 

Piątkowo w Poznaniu – wyjątkowa dzielnica tętniąca życiem

Poznańskie Piątkowo to jedna z największych i najliczniej zamieszkałych dzielnic miasta. Położone jest na północy i sąsiaduje z podobnymi dzielnicami mieszkalnymi, na których nie brakuje nowych mieszkań na sprzedaż. Są to Naramowice i Winogrady. Zabudowa osiedla obejmuje w większości bloki mieszkalne wielokondygnacyjne, wzniesione w latach 70 ubiegłego wieku. Rynek wtórny cieszy się tutaj dużą popularnością, jednak nie brakuje interesujących ofert mieszkań na rynku pierwotnym. 

Piątkowo jest doskonale skomunikowane z każdą częścią Poznania, również z centrum, dzięki szybkiemu tramwajowi, który kursuje wzdłuż całej dzielnicy. Ponadto, osiedla na Piątkowie są wyposażone w doskonale rozwiniętą infrastrukturę pomocniczą taką jak: szkoły, przedszkola, parki, ośrodki zdrowia, sklepy, urzędy i punkty usługowe.

To idealne miejsce na zakup nowego mieszkania z pierwszej sprzedaży w Poznaniu – właśnie na Piątkowie. Deweloperzy aktywnie wykorzystują potencjał dzielnicy, dzięki czemu nowe mieszkania wyrastają na pustych działkach jak przysłowiowe grzyby po deszczu. 

Nowe mieszkania na sprzedaż w Poznaniu na Piątkowie – dlaczego warto zdecydować się na zakup? 

Warto zdecydować się na mieszkanie z rynku pierwotnego prosto od dewelopera z kilku powodów. Po pierwsze, nowe nieruchomości na Piątkowie są usytuowane w prestiżowych lokalizacjach, zapewniających sprawną komunikację z centrum miasta. Dodatkowo znajdują się w pobliżu całej gamy dobrze rozwiniętej infrastruktury pomocniczej. 

W sąsiedztwie nowych mieszkań na sprzedaż w Poznaniu na Piątkowie znajdują się także popularne centra handlowe Plaza i Pestka, gdzie bez problemu zrobisz wszystkie zakupy, wypijesz kawę z przyjaciółmi i obejrzysz najnowsze premiery filmowe w kinie Cinema City. 

Nowe mieszkania na Piątkowie to gwarancja zakupu wymarzonego lokum o odpowiednim metrażu i standarcie. Dodatkowo, decydując się na zakup mieszkania na rynku pierwotnym mamy gwarancję statusu prawnego naszego nowego mieszkania. Wiemy przez kogo, na jakim terenie i z jakich materiałów został wzniesiony budynek. Takiej pewności nie mamy decydując się na zakup nieruchomości z rynku wtórnego. 

Nowe mieszkania na sprzedaż na Piątkowie w Poznaniu to także stylowe bloki, w większości z wysokimi oknami i licznymi przeszkleniami, budowane w zgodzie z naturą. Ozdobne płyty bloku dodają uroku całej konstrukcji, a parkingi podziemne i nadziemne oraz komórki lokatorskie ułatwiają codzienne życie.

Czujesz, że chciałbyś poznać więcej ofert nowych mieszkań na sprzedaż w Poznaniu na Piątkowie, w Naramowicach lub Winogradach? Sprawdź, co może zmienić się w Twoim życiu, jeśli zdecydujesz się zamieszkać na jednym z nowoczesnych, bezpiecznych osiedli na północy Poznania. Poznaj ofertę sprawdzonego dewelopera: noveolendry.pl, który oferuje mieszkania w Poznaniu oraz komfortowe domy poza miastem. Znajdź i zarezerwuj swoje wymarzone lokum, zanim inni wykupią je przed Tobą!