enzo muratore

Lublin jest jest miastem niezwykle pięknym i bogatym kulturowo, a co za tym idzie, turyści coraz częściej decydują się na to, aby obrać go za jeden z celów swojej podróży. Ilość muzeów czy zabytków na pewno temu tylko sprzyja, ale zwiedzający przecież chcą także posmakować czegoś nowego, aby zadowolić swoje podniebienie, a szczególnie polskimi wyrobami, tym bardziej, że polska kuchnia wzbija się coraz wyżej w rankingu.

Miasto idzie im na rękę realizując projekt restauracji Enzo Muratore w Lublinie. Restauracja ta ma odzwierciedlać styl w jakim żyli ludzie w czasie pierwszych nowożytnych igrzysk olimpijskich, które jak wszyscy wiemy miały miejsce w Atenach. Jak wiemy wiek XIX był przełomowym stuleciem, nie tylko w związku z zjednoczeniem Włoch czy wynalezieniem telefonu, bez którego teraz ponad 90% w skali światowej nie wyobraża sobie życia, ale i architekturą, która w tamtych czasach rozwinęła się nadzwyczajnie. Aranżacja restauracji w stylu steampunk ma na celu to właśnie podkreślić. Bo jak wiemy styl ten wywodzi się z dziewiętnastego wieku, a co za tym idzie, materiały przeważające to stal czy metal, oraz elementy dopełniające lampy naftowe oraz drewno, co daje poczucie ciepła domowego.

enzo

Fotografie tego wspaniałego miejsca można obejrzeć na stronie: http://ferensdesign.pl/interior/lokale-uzytkowe/, ale jesteśmy pewni, że to nie wystarczy, aby zaspokoić Wasze oczy. Najlepszym sposobem jest odwiedzić i dać się nacieszyć oczom tym cudownym widokiem, a jesteśmy przekonani, że Wasze serdeczne serca to samo wam podpowiedzą. Na stronie można, także pooglądać mieszkania, rezydencje czy apartamenty, które zaskoczą Was, tak samo jak Nasza nowa restauracja czcząca wspaniały wiek XIX.

muratore

Serdecznie zapraszamy zarówno na stronę, aby podziwiać jak uzdolnieni są polscy architekci, jak i do stolicy województwa lubelskiego, ulokowanego na wschodzie Polski, aby przekonać się, że zdjęcia nie są fikcją, a styl steampunk jest nie tylko piękny z nazwy, ale i z wizerunku, który odzwierciedla.

Więcej projektów Joanny Ferens można zobaczyć na http://ferensdesign.pl/