Kabina prysznicowa i jej kształt

0
Kabina prysznicowa i jej kształt

Dekoratorzy i aranżatorzy wnętrz z każdym rokiem mają coraz więcej zleceń, a klienci z każdym sezonem stają się coraz bardziej wymagający. Nie można ukrywać, że stan majątkowy większości Polaków poprawił się od kilkunastu lat i teraz możemy pozwolić sobie na lepszej jakości wyposażenie, które jest droższe, jednak oferuje więcej funkcjonalności.

Jednym z elementów, który może budzić wiele wątpliwości podczas zakupów, jest m.in. kabina prysznicowa. Jak dobrać odpowiedni model, by pasował on do reszty łazienki i nie rzucał się w oczy? Wspólnie szukajmy rozwiązania, które będzie satysfakcjonujące dla wszystkich interesantów.

Kwadrat coraz bardziej popularny

Półokrągła kabina prysznicowa to niemal klasyk, który powinien każdy z nas doskonale znać. Jeszcze kilka lat temu, ciężko było znaleźć model o innym kształcie, a jeśli sklep posiadał nawet podobne rozwiązania, to były one w niezwykle wysokich cenach, ponieważ odchodziły od normy, były nieregularne i trudno dostępne. Obecnie kabina prysznicowa o takim kształcie jest jedną z najbardziej popularnych, ponieważ producenci zorientowali się, że jest to niezwykle elegancki kształt, który często bywa dużo lepszym rozwiązaniem, niż popularne półkole, które potrafi zajmować dużą ilość miejsca – a przecież łazienki w blokach nie należą do dużych, więc domownicy szukają za wszelką cenę możliwości, które pozwolą im zaoszczędzić nawet kilka centymetrów.

Nowoczesne kabiny prysznicowe i ich nieregularne kształty

Zawsze jest tak, że jeśli pojawia się produkt odbiegający od normy i standardów, zaczynamy nazywać go nowoczesnym. Jest to w pewnym sensie zabezpieczenie na sytuację, w której dany produkt się nie przyjmie i klienci po prostu nie będą zadowoleni – zawsze można powiedzieć, że nie rozumieją oni tego stylu i dlatego nie dociera on do nich w taki sposób, w jaki powinien.

Świetnym przykładem może być kabina prysznicowa o kształcie muszli ślimaka – oczywiście, jeśli patrzymy na nią z góry. Wiele osób zapyta, czemu ma służyć taka forma i czy charakteryzuje się ona jakąkolwiek funkcjonalnością. Z przyjemnością odpowiemy na to jednym słowem – nie. Więc po co produkować, projektować i inwestować w taki projekt? Ponieważ jest to model zaskakujący, a osoby szukające prestiżowego wyposażenia do swojego domu, są w stanie wybierać tego typu asortyment, byle wyróżnić się na tle swoich znajomych, rodziny lub przyjaciół.

Taki przykładów możemy podawać wiele, jednak warto pamiętać, że kabina prysznicowa to jeden z podstawowych elementów łazienki, więc niezależnie jaki będzie posiadać kształt, powinna być świetnej jakości!

Odetchnij świeżym powietrzem i zamieszkaj w luksusowej rezydencji pod Warszawą

0
Odetchnij świeżym powietrzem i zamieszkaj w luksusowej rezydencji pod Warszawą

Mieszkanie w centrum miasta wprawdzie oferuje nam znaczne korzyści, lecz pod wieloma względami nie może się równać z własną rezydencją zlokalizowaną na przedmieściach. Główną zaletą jest możliwość odetchnięcia od miejskiego zgiełku, będzie to ucieczka od szybkiego tempa życia – z którym spotkamy się żyjąc w centrum miasta.

Dlaczego świeże powietrze oraz kontakt z naturą jest tak ważny?

Mieszkając w osiedlu pod Warszawą ciężko jest nie zauważyć obecności czystszego powietrza. Nie spotkamy się tutaj z zapachem spalin, dużej ilości zanieczyszczeń, zjawisko smogu szybko stanie się nam obce. Zapewni nam to nie tylko komfort, lecz korzystnie wpływa na zdrowie. Wdychanie czystego powietrza zmniejsza ryzyko zachorowań na nowotwory, możliwość wystąpienia chorób układu krążenia oraz krążenia będzie minimalna. Zamiast tego odczujemy pozytywny skutek w postaci większej ilości sił witalnych. Obecność czystego powietrza będzie możliwa nie tylko poprzez mniejszą ilość pojazdów mechanicznych, ale również dzięki otaczającej osiedle naturze. Mieszkając w centrum mamy dostęp wyłącznie do ograniczonych obszarów z parkami – z których i tak słyszymy ruch uliczny. Przykładowo osiedle Ventana pod Warszawą jest w pełni otoczone przyrodą (po dokładne zapoznanie się z okolicą warto odwiedzić link: http://www.ventana.pl/osiedle/).

Przyroda pozwoli nam zmniejszyć poziom stresu, zapomnieć o problemach oraz wyciszyć się. Kontakt z naturą w szczególności jest ważny, jeżeli wychowujemy dzieci. Obcowanie z przyrodą będzie pozytywną odmianą przy natłoku z technologią oraz mediami, z którymi najmłodsi mają ogromną styczność.

Zaletą mieszkania w luksusowej rezydencji niedaleko centrum jest również cisza. Nie usłyszymy dźwięku silników spalinowych, klaksonów, ciągłych robót budowlanych – mających miejsce w miastach. Zamiast tego doświadczymy szumu drzew, pozdrowień sąsiadów, czy świerszczy w nocy. W cichej okolicy prawdopodobnie również trafimy na spokojnych oraz ustatkowanych sąsiadów. W efekcie możemy zapomnieć o imprezach za ścianą do późna lub dźwiękach remontów z samego rana. Wszyscy z otoczenia będą z pewnością szanować nasz spokój oraz komfort.

Podsumowując: mieszkanie w rezydencji pod Warszawą to cisza, spokój, czyste powietrze oraz obcowanie z naturą. W przypadku, jeżeli jest to dla nas atrakcyjna możliwość z pewnością warto poznać bliżej co oferują luksusowe domy w Walendowie. Po uzyskanie większej ilości informacji warto odwiedzić oficjalną stronę osiedla Ventana: http://www.ventana.pl/

Linie telekomunikacyjne

0
Linie telekomunikacyjne

Każdy z nas stara się znaleźć idealne dla siebie zajęcie i pracować w miejscu, w którym będzie się dobrze czuć i praca tam będzie bliższa przyjemności, niż męczarni. Niektóre prace są niestety bardzo niebezpieczne i muszą je wykonywać inżynierowie lub osoby specjalnie przeszkolone. Taką pracę mają na pewno osoby pracujące na wysokościach i mające dużo wspólnego z pracą przy prądzie.

Budowa linii telekomunikacyjnych jest dla osób pracujących przy tym zajęciu, jak każdy inny dzień i każda inna praca, czyli mówiąc wprost rutyną. Wykonują tą pracę ze spokojem, gdyż znają się na niej dobrze i mimo, że trzeba się w niej mocno koncentrować, to panowie radzą sobie z tą fuchą bardzo dobrze. Wiele razy w pracy, z racji że jej charakter jest bliski mojemu zajęciu, przyglądałem się tym nieustraszonym panom pracującym na wysokości i podziałem ich za odwagę. Praca na wysokich słupach i podpinanie linii telekomunikacyjnych, to ciężki orzech do zgryzienia szczególnie wtedy, gdy na dworze mocno pada, a pracę trzeba wykonać. Pracownik w robocie tego charakteru, musimy być mocno skupiony i nic nie może go rozproszyć. Upadek z wysokości kilkudziesięciu metrów może się bowiem zakończyć tragicznie, stąd praca panów montujących kable, czy linie wysokiego napięcia, jest z reguły taką, którą wykonuje się wolno i nikt nas podczas tego zajęcia nie pogania, co jest bardzo zrozumiałe i w pełni normalne.

Taka budowa linii od samego początku i podstaw, to z reguły kilka tygodni, lub miesięcy pracy. Trzeba zaczął bowiem od sprawdzenia, czy grunt w danym miejscu nadaje się do postawienia słupów, a w późniejszym czasie podpięcia tam linii komunikacyjnych i zrobienia próby, czy wszystko działa. W każdym z większych miast cały czas powstaje coraz więcej nowych osiedli i blokowisk, dlatego panowie pracujący na wysokości i budujące linie telekomunikacyjne, mają ręce pełne pracy i praktycznie każdy dzień spędzają choćby w kilku procentach na wysokości, byśmy mieli dostęp do telefonów stacjonarnych i internetu.

Więcej o informacji budowie linii telekomunikacyjnych poszukaj na https://www.elektrospark.pl/oferta/uslugi-elektryczne/budowa-linii-telekomunikacyjnych

Oświetlamy salon – lampa wisząca czy tradycyjny żyrandol?

0
Oświetlamy salon - lampa wisząca czy tradycyjny żyrandol?

Przede wszystkim należy zacząć od zdefiniowania różnicy między obydwoma pojęciami. Lampa wisząca jest to zazwyczaj duża lampa z jednym źródłem światła, oświetlająca całe pomieszczenie, natomiast żyrandol to kilka źródeł światła połączonych w jedną spójną całość, która również oświetla wnętrze.

Farba na rdzę – czy to wystarczy?

0
Farba na rdzę – czy to wystarczy?

Korozja to naturalny proces destrukcji metalu. Na skutek wpływu czynników zewnętrznych metalowe elementy zmieniają swój wygląd i tracą sukcesywnie swoje właściwości. Aby temu zapobiec, stosuje się farbę antykorozyjną, szczególnie kiedy zabezpieczamy powierzchnie mające bezpośredni kontakt z wodą lub też przedmioty z metalu znajdują się w środowisku o wysokim poziomie wilgotności. Czy jednak farba na rdzę to wystarczająca ochrona? Czy może ona skutecznie pomóc w spowolnieniu procesu niszczenia metalu?

Dlaczego metal ulega korozji?

Metale mają różny stopień twardości i wytrzymałości, wszystkie jednak są materiałami o dużej odporności na wpływ czynników zewnętrznych i na uszkodzenia mechaniczne. Metalowe przedmioty nie są jednak niezniszczalnymi, naturalnie wraz z upływem czasu niszczeją.

Metal ulega utlenianiu na skutek kontaktu z wodą i wilgocią. Na ich powierzchni pojawia się warstwa wodorotlenków i tlenków metali. Jest to proces, który nazywamy korozją. Kontakt z tlenem i wodą dla metalu oznacza sukcesywne „umieranie”, całkowita jego destrukcja jest kwestią czasu. Farba na rdzę spowalnia ten proces, pozwala zabezpieczyć metalowe powierzchnie przed wodą i wilgocią. To powoduje, że przedmioty i konstrukcje zachowują swoją trwałość i nie tracą swoich właściwości fizycznych.

Farba na rdzę – jak stosować?

Farba na rdzę przeznaczona jest do aplikacji na metalowe powierzchnie w celu skutecznego zahamowania procesu korozji. Przed jej nałożeniem konieczne jest jednak odpowiednie przygotowanie podłoża – zawsze farbę nakładamy na oczyszczone elementy metalowe. Najpierw usuwamy wszystkie luźne zanieczyszczenia i niezwiązanych z podłożem warstw farby. Dobrze sprawdzi się szpachelka lub druciana szczotka. Jeżeli już pojawia się na metalu rdza, trzeba również ją usunąć. Skuteczne może okazać się ścieranie lub dłutowanie w zależności od stopnia korozji. Zanim farba na rdzę pojawi się na metalowej powierzchni, musimy ją jeszcze odtłuścić z wykorzystaniem np. specjalnego rozpuszczalnika.

Kolejny krok to mycie powierzchni wodą, pozostawienie jej do całkowitego wyschnięcia i nadanie jej szorstkości, wykorzystując do tego papier ścierny. Dopiero teraz możemy rozpocząć aplikację farby.

Profesjonalne środki – jak wybrać dobrze?

Farba na rdzę występuje w wielu wariantach, do wyboru mamy farby różnych producentów i o różnych składach. Ważne jest, aby cechowały się dobrą przyczepnością i miały w składzie wysokiej jakości pigmenty antykorozyjne. Dobra farba na rdzę zapewnia długoletnią żywotność i skuteczną ochronę przed wpływem niekorzystnych warunków pogodowych. Powinna także być przyjazna dla zdrowia człowieka i środowiska naturalnego, a zatem zwróć uwagę na zawartość substancji lotnych. Przykładem takiej farby jest Elastometal dostępny w sklepie internetowym Noxan. Oprócz wyżej wymienionych właściwości przypisuje się jej bardzo dobrą ochronę przed łuszczeniem i pękaniem – jest wysoko elastyczną farbą. Podczas aplikacji nie powstają zacieki, doskonale kryje i świetnie sprawdza się przy grubych warstwach. Ponadto charakteryzuje się właściwościami uszczelniającymi – powstała powłoka nie przepuszcza wody i powietrza.

Tego typu farby jak Elastometal nakłada się na przygotowane wcześniej podłoże (według wyżej wymienionych wskazówek), ale też na dobrze przylegające powłoki malarskie. Warto jest zwrócić uwagę na tę cechę farby, ponieważ bardzo często usunięcie starych malarskich powłok jest niemożliwe lub bardzo trudne. Dobra farba na rdzę to bez wątpienia wystarczająca ochrona przed korozją. Trzeba jednak pamiętać o jej odpowiedniej aplikacji, a także zwracać uwagę na skład przy jej wyborze. Przykładowo Elastometal jest farbą jednoskładnikową i przed jej nałożeniem nie ma konieczności gruntowania. To ważne, aby aplikacja farby była łatwa i nie przysparzała dodatkowych kłopotów.

Przygotowanie do remontu domu

0
Przygotowanie do remontu domu

Jeśli czeka cię remont domu z pewnością masz wiele spraw na głowie. W końcu każdy chce, żeby remont przebiegł szybko, sprawnie i bez zbędnych problemów. Przed rozpoczęciem trzeba więc wiele spraw przemyśleć. Oczywiście należy gdzieś przechować meble i wszelkie przedmioty, które nie mają ulec uszkodzeniu – idealnym miejscem będzie garaż lub wynajęcie przechowalni. Jednak należy się też przygotować na to, co podczas remontu może nas zaskoczyć. Nawet jeśli do pracy masz zamówionych fachowców, to warto zadbać o parę niezbędnych rzeczy.

Jeśli posiadasz w domu elementy, które nie będą objęte remontem, należy je odpowiednio zabezpieczyć. W tym pomoże folia malarska oraz taśma samoprzylepna. Szczelnie wykonana osłona doskonale zabezpieczy przez kurzem, pyłem lub zachlapaniem. Kolejną rzeczą, o której łatwo zapomnieć, a niezwykle się przydaje są worki na gruz. Niezależnie od tego co robisz, podczas remontu zawsze pojawiają się odpadki oraz gruz. Jeśli będziesz mieć pod ręką worki, od razu usuniesz zbędne śmieci – polecamy https://www.bricoman.pl/farby-srodki-do-drewna/porzadki-i-utrzymanie-czystosci/szczotki-scierki-mopy-szufelki-worki/worki-na-gruz-budowlany-10-sztuk. Zadbanie o tak zwyczajne przedmioty znacznie przyspieszają przebieg prac.

Co jeszcze należy przygotować przed remontem? Przy okazji odświeżania lub stawiania ścian od nowa warto pamiętać o przeglądzie instalacji elektrycznej. Zanim przystąpisz do kolejnych etapów remontu lepiej mieć pewność, że wszystkie udoskonalenia są wykonane. Nie ma sensu potem psuć wykonanej pracy. Już na etapie przygotowania zadbaj o gips i zaprawy. Przemyśl już na samym początku ile prac trzeba będzie wykonać (wyrównywanie ścian, uzupełnianie ubytków, pozbycie się pleśni i grzybów). Unikniesz w ten sposób sytuacji, że nagle zabraknie ci materiałów. Gipsy najlepiej jest nakładać za jednym razem.

Pamiętaj również o zadbaniu o elementy wykończeniowe. Już wcześniej przemyśl na jaki kolor chcesz pomalować ściany, żeby zawczasu zakupić odpowiednie farby. Tak samo postąp wybierając odpowiednie płytki, my polecamy designerski model https://www.bricoman.pl/farby-srodki-do-drewna/farby-do-scian-sufitow-fasad-grunty-pigmenty/farby-kolorowe-do-scian/farba-lateksowa-beckers-designer-colour-2-5l-light-grey. Jeśli z odpowiednim wyprzedzeniem znajdziesz czas, to łatwiej znajdziesz płytki które ci się spodobają oraz będą w atrakcyjnej cenie. Możesz również skorzystać z oferty sklepów internetowych – wystarczy tylko parę kliknięć, żeby porównać różne modele płytek, które na dodatek będą dostarczone bezpośrednio do twojego domu. Podobnie należy postąpić w wypadku paneli. Sprawdź ile potrzebujesz i z odpowiednim wyprzedzeniem zamów panele do swojego domu. Lepiej kupić nieco więcej niż podczas kładzenia zauważyć, że ich zabraknie. Przydatnym narzędziem, o którym łatwo zapomnieć jest gilotyna do cięcia paneli np. https://www.bricoman.pl/narzedzia-reczne/pily-strugi-pilniki/pily-brzeszczoty-korytka/wol-gilotyna-do-ciecia-paneli-lam-lc600. Dzięki niej z łatwością dotniesz panele do wymaganego kształtu.

Jeśli z odpowiedniej wyprzedzeniem przemyślisz i zadbasz o odpowiednie przygotowanie się do remontu, z pewnością unikniesz wielu stresów. Ponadto prace będą szły znacznie szybciej i nie będzie zbędnych przestojów. Chociażby z tych powodów warto odpowiednio się przygotować.

Switche PoE – sprawdź, jaki wybrać

0
Switche PoE – sprawdź, jaki wybrać

Switch PoE to element, bez którego nie obędzie się żaden system CCTV IP. Dzięki switchom PoE możliwe jest łączenie ze sobą urządzeń sieciowych, wchodzących w skład systemu alarmowego: rejestratorów sieciowych, kamer IP, czy komputerów, które umożliwiają podgląd obrazu z kamer. Czytaj dalej i sprawdź, jak wybrać właściwy model.

Urządzanie sypialni – od czego zacząć?

0
Urządzanie sypialni – od czego zacząć?

Sypialnia to miejsce odpoczynku i snu, dlatego, trzeba dołożyć starań i urządzić ją tak, aby sprzyjała relaksowi. Pomieszczenie powinno być przytulne, stylowe, ale również praktyczne. Jak urządzić sypialnię i na co zwrócić uwagę podczas jej aranżacji? Jakie kolory do sypialni wybrać?

Wygodny materac

Najważniejszą rzeczą w sypialni jest łóżko oraz odpowiedni materac. Od materaca tak naprawdę zależy komfort snu, dlatego warto zainwestować w model dobrej jakości, który będzie dopasowany do naszych potrzeb oraz przyzwyczajeń. Dobry, wygodny materac to wsparcie dla naszego kręgosłupa, od niego w dużej mierze zależy to, czy będzie zdrowy. Większość sklepów sprzedaje łóżka z materacami w komplecie, warto sprawdzić czy proponowany model jest odpowiedni, czy lepiej kupić go osobno. Materac to spory wydatek, ale to inwestycja na lata, więc nie warto na nim oszczędzać, tym bardziej, że ma wpływ na nasze zdrowie.

Zasłony do sypialni

Sypialnia jest miejsce, w którym śpimy, dlatego trzeba zadbać o odpowiednie zaciemnienie pomieszczenia. Obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem są rolety, można wybrać model zaciemniający, który nie tylko stanowią barierę przed światłem słonecznym ale może obniżyć o kilka stopni temperaturę w sypialni. Zasłony pełnią zazwyczaj wyłącznie rolę dekoracyjną, powinny być dopasowane do pozostałych tkanin w sypialni np. narzuty na łóżko czy poduszek dekoracyjnych. Najlepiej, aby miały gładką powierzchnię i stonowaną barwę.

Kolory ścian

Całe szczęście minęła moda na jaskrawe, żywe kolory, które rozpraszały i drażniły domowników. Do sypialni najlepiej wybierać barwy stonowane, jasne, które będą uspokajać i relaksować. Jeżeli zależy nam na odważnym elemencie dekoracyjnym, na jednej ścianie można zastosować tapetę w ciekawych wzorze. Tego typu zabieg z pewnością sprawi, że wnętrze będzie prezentować się oryginalnie i doda mu charakteru. Taki asortyment jak farby i chemia budowlana są dostępne w sklepie http://www.interio.lublin.pl/asortyment/farby-i-chemia-budowlana w Lublinie. W ich ofercie znajdziecie również duży wybór wyposażenia do łazienki, drzwi, grzejników oraz różnego rodzaju instalacji.

Jakie meble stanowią trzon w aranżacji salonu?

0
Jakie meble stanowią trzon w aranżacji salonu?

Urządzenie salonu nie musi być problemem, jeśli dobierzemy do niego odpowiednie umeblowanie. Które meble stanowią wówczas trzon całej aranżacji?

Jedyna taka marka – meble luksusowe Eichholtz

0
meble luksusowe Eichholtz

Aktualnie wnętrzarstwo można uznać już bardziej za pewnego rodzaju sztukę niż zwykłe tylko akcesoria użytkowe wykorzystane dla ozdoby domu lub mieszkania. Jest to widoczne, szczególnie jeśli chodzi o meble z serii tych bardziej ekskluzywnych, które przeznaczone są raczej do eleganckich wnętrz niż domów prywatnych. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyposażać własne mieszkania w tego typu elementy, aczkolwiek należy pamiętać, aby zachować spójność we wszystkich przypadkach. W tym artykule chcieliśmy zwrócić uwagę na nowoczesne meble i dodatki od Eichholtz, które sprawdzą się zarówno w jednym, jak i drugim przypadku.

Nowocześnie i stylowo

Eichholtz to producent ekskluzywnych mebli premium, które dostępne są on-line oraz w stacjonarnym sklepie w Warszawie. Producent może się pochwalić ponad 20-letnią obecnością na rynku polskim i zagranicznym. Dzisiaj oryginalny styl i charakterystyczne linie nowoczesnych mebli i dodatków od Eichholtz znane są na wszystkich kontynentach, a klienci, którzy docenili nienaganną jakość i ładny wygląd elementów często wracają po kolejne produkty. Eichholtz to połączenie luksusu, wyrafinowania w produkcji i eleganckiej estetyki. Wszystko to jest w stanie stworzyć wnętrza pełne tradycyjnych kształtów, ale i nowoczesnej myśli designerskiej.

Obszerna, lecz nietendencyjna oferta

To jedyny taki showroom w Warszawie, gdzie oprócz nowoczesnych mebli i dodatków Eichholtz można odnaleźć prawdziwego ducha artyzmu, o którym zostało wspomniane na początku tego tekstu. Istotnie wszystkie elementy sygnowane logiem tej firmy to niezwykłe twory, które z pewnością pozwolą całkowicie zmienić klimat, nawet na pozór zwyczajnych wnętrz bez zbytniego potencjału. Odpowiednie zastosowanie nowoczesnych mebli i dodatków Eichholtz to z pewnością poważny krok w dziedzinie wnętrzarstwa, dlatego w tym przypadku liczy się dobry wybór i spójność. Wybierać jest z czego, ponieważ marka oferuje bardzo szeroką ofertę, w której znajdziemy biurka, sofy, ławy salonowe, konsole, toaletki, kanapy, regały, a nawet stoliki kawowe. Warto dodać, że firma zajmuje się również produkcją innych akcesoriów użytkowych takich jak lampy, kinkiety oraz różnego rodzaju dekoracje. Z nowoczesnych mebli i dodatków od Eichholtz mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, które pragną stworzyć niepowtarzalne wnętrza, jak i hotele, pensjonaty, sale konferencyjne, czy właściciele luksusowych apartamentów. Elementy doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wysoki standard wymaga tego, aby wykorzystać do jego tworzenia ekskluzywne meble od marek premium. Eichholtz bez wątpienia takową jest, a wysoki standard w tym przypadku został potwierdzony przez tysiące zadowolonych klientów, którzy od 20 lat kupują produkty sygnowane ich logiem.

Nowoczesne meble i dodatki od Eichholtz warto wybrać z kilku powodów, aczkolwiek bez wątpienia trzeba zwrócić uwagę na ich nietuzinkowy styl. Ciężko znaleźć podobne produkty – projektanci stawiają na oryginalne i charakterystyczne linie, które zdecydowanie świadczą o oryginalność marki. Tutaj wysoka jakość idzie w parze z najlepszej klasy materiałami, które z pewnością przez długi czas będą odznaczać się zarówno pod względem użyteczności, jak i estetyki.

Po więcej informacji zapraszamy na sklep z wyposażeniem wnętrz BBHome

ZOBACZ TEŻ